7 Haziran 2013 Cuma

Double Koyunlar İş başında !


Adamlar yazıyor yok imf borç bitti yok zıkkımın kökü bitti.Hiçbiri bitmedi

Elektrik faturasına yapılan 11 kurusluk bir zam 85 milyon insandan 10 milyon yakın para yapar bu birincisi ki yapılan zamlar haddi hesabı yok adamın kasasına aylık giren miktarı sen düşün bu birincisi

Biber gazına yatırılan 21 milyon dolar son 1 ayda çok iyi ülkemize gerekliydi zaten

Boğaz'a 3'üncü köprü ve satılan ihale sonucu ceplere giren paralar tabiki de firmalara ve kazanılan paralar sizin için mi yapıldı zannediyorsunuz.

İmf SIFIR BORÇ İmf borç dedi adam İmf borç bitti de noldu DIŞ BORÇ ASLA BİTMEZ ASLA AMA ASLA Ülkemizde satılmadık tek bir parsel dahi kalmadı.Şuan dünyada ülkemiz özelleştirme cenneti olarak adlandırılıyor.Özelleştirme sonucu ne olur biliyor musun eğer türkiye'nin üzerinden ellerini çekerler ise 1 gün kalmaz ülke mahvolur.

Şehit cenazesi yok he ? Adamlar öcalanı başbakan cumhurbaşkanı meclise sokmaya çalışıyorlar yakın zamanda çıkıcak o adam görürsün kendi milletvekiliniz ağzıyla söyledi abdullah öcalan çıksın başbakan yapalım cumhurbaşkanı yapalım bu mudur ? Bebek katili milyonlarca askerin sonucu bu mudur ?

Yazıklar olsun.

3 yorum:

 1. Bu yorumumu yayınlamayabilirsin ama söyleyecek çok şey var hepsinden biraz biraz yazmak istedim cümle düşüklüğü anlam karmaşası olursa kusura bakma artık.
  Tayyip Erdoğan'ı ne severim ne sevmem ama iyiye iyi demek lazım.Hatalar olabilir ancak tek bir yerdeki olayı,hatayı genele yaymak çok yanlış bi düşüncedir.
  DH saygılar..

  IMF 'e olan borçlar bu hükümet zamanında bitti inşallah borç vermeye de başlayacağız.Önceki hükümetler döneminde de zam yapılmıyor muydu bu kadar neden bitmedi peki o zaman bu bela ? Enflasyon tek basamaklı sayıyı ilk defa bu hükümet zamanında görmedi mi?

  Dünyanın en büyük havalimanı İstanbul'a yapılacak .46 milyar dolarlık bir proje devletin kasasından bir kuruş para çıkmadan yapılıyor daha ne olsun.

  Keza sağlık hizmetleri desen öyle.Bu gün herkes hastahaneye gidebiliyor sıra beklemek zorunda kalmıyor çünkü her şey randevulu sistemli.Devlet organ nakillerinde diyalizde ücretsiz hususi ambulans tahsil ediyor.Eskiden insanlar bol bol ilaç alırdı kullanmadan dururdu ne kadar büyük bir ekonomik kayıp.Bazı zekiler sağlık karnelerini alıp ilaç yazdırır onları satardı ben bunu çok sonradan çaktım.

  Bu hükümet 10,5 yıldır bu ülkenin başında.Geldiği günden beri de vatan elden gidiyor çarşafa gireriz özgürlüğümüz kısıtlanıyor nidaları hiç bitmedi.Halk kendi arasında korku senaryoları yazıp kendisi inanıyor bi süre sonra.
  Vatanın neresi satıldı? Hani 10,5 yıldır çarşafa girdik mi?
  Başı açık diye rencide edilen oldu mu?(Aksine başı kapalıların daha çok ezildiğini düşünüyorum bu ülkede hem ideolojik hem de sosyal hayat bakımından.Ki benimde başım açık)

  Sırada içki yasağı var..
  Geçen gün bir gazetede isim vermeyeceğim gelişmiş ülkelerdeki içki yasaklarını gösteriyorlardı.Bizden kat be kat daha katı bu konuda.Ben gerektiğinde içki içen bi insanım ama bu ülkede içmeyen insanlarda var.Ben içkili bi ortama gidip rahatça eğlenip içkimi yudumluyorsam yemeğimi yiyebiliyorsam onlarda içki olmayan bi ortama gidebilmeli bundan daha tabii bi hak ne olabilir? Eşitlikse herkes için eşitlik.
  Nitekim bizdeki içki yasağı akaryakıt istasyonlarda olan bir uygulama iyi ki de olmuş.Her ülkede alkol kullanımına belli bazı sınırlamalar getiriliyor.Bu da gayet olağan bir durumdur.Bunun islamla doğrudan bir ilişkisi yok.Ha bir müslüman olarak bundan ayrıyetten memnun olurum o ayrı.Bazı partiler eline geçen her fırsatı Rejim Meselesi haline getiriyor sadece.

  Sosyal medya meselesine hiç girmek istemiyorum.Faydası olduğu kadar zararı da oldu yalan yanlış bir çok haberle insanları galeyana getirmek çok kolay zaten kavga gürültüye yer arayan bir milletiz.

  Başbakan yargı yolunda diyor Gezi Parkı için neden hala uzatılıyor peki bu mevzu?
  Ülkede terör bitti 6 aydır çok şükür şehit haberleri cenazeleri yok borçlar bitti yıldızı parlayan bir ülke ve yakın bir tarihte Orta Doğu'nun lideri olacak bir ülkeye dış güçler göz açtırmak istemeyecektir haliyle.2023 tarihini de göz önünde bulunduracak olursak.

  Bu olayların çıkış zamanı Reyhanlı patlamasının olduğu zamana dayanıyor hatta daha öncesi diyebilirim.Reyhanlı patlamasının olduğu zamanlar CNN İnternational BBC kanalları arabalarını gönderiyor önceden.MİT bunun haberini alıyor ve Suriyeden geçişte yakalıyorlar bunları ülkeden atıyorlar.Patlamadan 2 gün önce ne işleri var sence onların burada ? :)

  Ben ne A partisini ne de B partisini savunuyorum.Yalnızca iyiye iyi demek gerekli.İnsanlar kendi ideolojilerine göre değerlendiriyor her şeyi.Kimin bu ülke için iyi bir şeyler yaptığını düşünüyorsam ve yapıyorsa oyum onadır.Bu partiden daha iyi bir parti gelsin ülke için daha faydalı olacaksa oyum ona olur.
  Daha güzel daha iyi bir gelecek umarım bizi bekler.
  Zahmet edip okuduğunuz için teşekkür ederim...

  YanıtlaSil
 2. Bır kısının dusuncesıne saygı duymamak aptallıktır neden kaldırıyım ki ? Sen benim okuyup yazdıgına göre senin yazdıgına gore de bir şey yazarım :)

  Şimdi imf biten borç olayına gelirsek gene 1 şeyi unutuyorsun Eğer bir insan bunları bitiriyorsa halk tarafından özelleştirilmiş yerlerden geliyordur ve dış ülkelere bağlı kalmak demektir imf Borç bitti demek borç bitti demek değildir.

  Dünyanın en büyük havalimanı yapılsa bile genede bile hertürtü bir miktar çıkar çünkü bunları yapan firmaların ihalesi var dış basına boyle yayınlayıp aslında kasadan paralar çıkıyor.

  Bizim ülkemiz zaten ab girmeye çalışan bir millet eğer bir ülke ab girip avrupa standartlarıyla bir şey yapmak istiyorsa senin dediğin sağlık hizmetleri deve de pire kalır ki hala sağlık alanında gerekli bir gelişme sağlanmadı bir çok insanın yerlerine ambulans bile girmiyorken gerekli ulaşım dahi sağlanmıyor senin dediğin yolladığın doktorlar tek seferlik belli konumlara gitti ki çok yardıma ihtiyaç olanlara uğramadılar bile.

  Bak şimdi 10.5 yıldır özgürlüğümüz gerçekten kısıtlandı.Din ırk ayrımı yaptı bu adam Ateistine ayrı davrandı müslümanına konuşmalarından görmüyormusun bizim ülkemiz din konusunda çeşitli bir ülkedir ateisti hristiyanı müslümanı yahudisi fakat tayip denen şahıs müslüman bir ülkede bildiğin şeriat getirmeye çalışıyor aynı yabancı ülkelerdeki müslüman olmayanları ezmeleri .gibi tayip de aynısını yapıyor kaç çocuk yapıcağımıza - Kürtaj yasaklamasına ki kürtaj yasakladı adam ne dedi tecavüz uğrayan doğursun gerekirse biz bakırız ! Bune lan böyle iş mi olur allah aşkına sen izin vericek misin ablan kardeşin tecavüz uğrasa olsun başbakan böyle yaptı haklıdır mı diyeceksin ? Ki sen bu adama iyi diyorsun.Ülkeyi dinle yönetip herkesi kısıtlıyor Benim başörtülü kızıma saldırdılar o yüzden yurt dışında okutuyorum diyor ya oğlu odamı takıyordu bıraksın bu ayakları boş konuşan biri o 2023 hakkında tek 1 bilgin bile yok sen bunu biraz araştır...

  Tayiple olaylar daha bitmedi Bir insan neden kendi milletine meydan okur ki aynısını esad yaptı gördün işleri düzelticek tek kişi var o fakat adam konuşmalarının özeti '' Ben sizden daha uzağa işerim '' budur yahu Al adam milleti kışkırttı görüyorsun akpliler daha çok saldırmaya başladılar bu iç savaşa doğru gidiyor ve tayip bunu istiyor konusmalarından azda olsa anlardın.

  Ülkede terörün bitmesinin tek bir sebebi var oda öcalan çıkarmak bak bu dediğimi unutma yavaş yavaş planları yapılıyor zaten al bugünün haberi

  http://haber.mynet.com/ocalan-serbest-birakilmali-703249-politika/

  2 başbakanımız olur artık....

  Gezi parkı olayları ise çoktan bitebilirdi eğer tayip sidik yarıştırmasaydı.
  Eğer tayip 21 milyon dolar biber gazına yatırmasaydı.
  Eğer tayip İnsanlara su sıkmasaydı.
  Eğer tayip tomalara Biber gazı doldurmasaydı ki ölümcüldür.
  Eğer tayip Bu ülkede hiç olmasaydı...

  Bu adama iyi demeyin artık.

  YanıtlaSil
 3. 14 yaşındasın herşeyin farkındasın, illuminati sadece uydurma bi isim, insanları deli gibi göstermek için uydurulma bi isim, hakkında onlarca uydurulma roman yazılması gerçekten ilginç, sonrada illuminatiye inanınca deli damgası yersiniz tabii. illuminati, tapınak şövalyeleri yok artık. gerçek olan masonlar, bilderberg, vs, bunlar gerçek tabii, 12-14 yaş aralığının illuminati takıntısını anlamıyorum. Birde taraf tutmanız yok mu, Protestocuların Batı tarafından desteklendiğini görmemeniz tuhaf, acaba tek gözünüzle mi görüyorsunuz? Cnn ve Almanya'yı bilmiyorsunuz heralde, Almanya, Fransa, Masonluğun Avrupadaki Kalbi. Şeriat getirmeye çalışsa Avrupa anında indirir adamı, çünkü masonlar Şeriatı asla istemez. Erdoğan'da kukla şuanda(biliyor mu bilmiyorum), Protestocular'da kukla. Tıpkı Suriye gibi, Bi tarafta Rusya'nın Esadı kendine kukla yapması, Diğer tarafta Amerika'nın ÖSO'yu kukla yapması. Rusya ile Amerika çok iyi müttefikler, ama gerçekte soğuk duruyorlar. Böylece Suriye'de Müslümanların birbirlerini öldürmeseni seyredip gülüyorlar. Esad'da israil kuklasıydı bi ara ama israil Esad'dan desteğini çekti muhalifleri desteklemeye başladı, Esad buna sinir olup çok kötü şeyler yaptı. İç Savaş çıksın diye böyle yaptılar. Aynısı Erdoğana'da olabilir.

  YanıtlaSil