2 Şubat 2013 Cumartesi

Atatürk Mason Muydu ?

Napıyorsunuz benim şarapsız dostlarım

Öncelikle belirtmek İsterim bu yazı kesinlikle fikir belirterek yazılmıştır kanıt belirterek değil.

Saat 1:52 ve üstüne durdugum bir konu hakkında yazmak istiyorum. Bu konu ise Atatürktür.

Kısaca şunu sorarım size Atatürk mason muydu? Eğer mason olsaydı ? yada gerçekten masonsa bize bir zararı oldu mu ?  Siz suan en iyi yabancı grupları dinlerken onların mason hristiyan veya herhangi bir din , ırk ayrımcılığı yapıyormusunuz ? Özgürlük yolundaki en büyük insanlardan biri ''Ernesto Che Guevara'' Siz bu adamı savunurken yaptığı işlerle mi ? yoksa dinine bakarak bu müslüman değil diyerek ön yargıyla bakıyorsunuz. Bakın Bir insanın hangi dini savunduğu sizi hiç mi hiç ilgilendirmez öbürkü yaşamında o kişiyi ilgilendirir sizi değil. O yüzden kişinin dini değil, Yaptıkları önemlidir

Bende Müslümümanım fakat bir çok ateist arkadaşım var neden bunu seçtiğini sorunca ''Bütün bunlar aklım almıyor bilimsel yanlarda hoşuma gitmiyor diyor'' ben ise ona sadece uyararak anlatıyorum olayları ister alır dinler beni ister dinlemez ben görevimi yapıyorum.Bundan sonra karışmıyorum seçtiği şeylere.

Şimdi gelin düşünelim Atatürk zamanında halkını yolsuzluğa, soymaya, fakirlere daha çok yüklenmeye mi çalıştı yoksa herkesi eşit görerek Savaşlarda herkesin ne kadar askerlere katkıda bulunursa o kadar istedi fakirlerden 1 çift çorap istedi. Durumu iyi olanlardan verebilecekleri şeyleri burayı kısa kısa geçiyorum.

Şu ana gelelim 72 milleti biraraya getirip kardeş yapan Atatürk değil miydi ? Ama şimdi ülkeyi paramparça yapmaya çalışan Amerika havla dese havlıyacağımız bir millet haline getiren kişiler mi bizim baş tacımız oldu.

Yapmayın etmeyin dostlarım biraz düşünün ondan sonra cevap verin

Şimdi gelelim Atatürk'ün verdiği pozlardaki el hareketine biraz araştırma sonucu bu hareketin bizim Bilge kağanın duruşu olduğunu buldum bunun üstüne Atatürk'ün verdiği pozlarla ilgili bir fotoğraf buldum

Buyurun bakalım


Buyurun resmi dikkatlice inceleyin. Şimdi konuşalım Atatürk gerçekten mason olsaydı bize ne kaybettirirdi ? Bazı ülkelerde Atatürk'e bizden daha çok seven insanlar var ben gene diyorum böyle bir topluma Atatürk gibi biri gelmemeliydi hak etmedi Adamın arkasından bu kadar çok atıp tutan bir milleti hak etmedi.

Şimdi gelelim 2.ci olaya Atatürk'ün Mason localarını kapatması, Evet Atatürk zamanında bu Masonların toplandığı yerleri kapattırdı. 

Kısaca bana sorarsanız bu adam masonmuydu diye? Bana göre değildi. Siz ne düşünürseniz düşünün ben gene diyorum Atamızın kemikleri sızlıyor bunları hak etmedi bu adam...

Beni takip eden dostlarım yazılarım hakkında biraz yorum yaparsanız bende bir konuda haklı mıyım değil miyim öğrenmiş olurum. 

5 yorum:

 1. Bilgisayarım bozuk o yüzden yeni yazı yazamıyorum kusura bakmayın.

  YanıtlaSil
 2. Selamlar. Donanımhaber'den Mesen90 nickli üyeyim. İmzandan linki gördüm bakayım dedim. Öncelikle konuda bilgi eksikliği ve yorum yanlışı var. Buna daha sonra değineceğim. Müslüman olmana sevindim. Ateist arkadaşlarına diyeceklerim var, onlar muhtemelen çoğu ateist gibi İslam'a inanmak istemediği için inanmıyor. Detaya girip konuyu çarpıtmak istemiyorum ama arkadaşların bu söylediğime biraz kafa yorsun. Beyin benzinle çalışmıyor ;) Bir insan ateist olacağım diye evrim saçmalığını araştırıp duruyorsa aynı şeyi İslam için de yapmalıdır. Çünkü birşeyi kabul etmek ne kadar sorumluluk getiriyorsa başka birşeyi reddetmek de eşit miktarda sorumluluk getirmelidir. Aksi takdirde o insan bir yalana inanmış olur ve fikir insanı olmaktan çıkar, zehirli bir tohum haline gelir.

  Mustafa Kemal konusuna gelince... %100 tasdiknameli, hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın 33 derece masondur. Kendisinin Türklükle alakası yoktur. Doğduğu yer Selanik değildir, okuduğu okulun adı Şemsi Efendi değil Şimon Zvi ve okulun türü de Kabala okuludur. Adı Kemal değil Kamal'dır(İbranice totem demek). Mason localarını o sıralar yürürlülüğe girecek bir kanun için feshettirmiştir. O kanuna göre Osmanlıdan kalma bütün vakıflar tekrar açılamayacak şekilde kapatılacaktı. Osmanlı zamanında localar yasal olmadığı için vakıf statüsünde kurulmuştu. Eğer Mustafa Kemal locaları feshettirmeseydi şu an Türkiye'de mason locaları kanunen barınamayacaktı. Bunun önüne geçmek için kapattırılmıştır. Yani olay görünenin tam tersi. Daima olduğunu gibi...(Bkz. Hadis-i Şerif: Deccal çağında görünenler ile gerçekler birbirinin tam zıttı olacak.)

  Konu onun masonluğuyla ilgili olduğu için ülkeyi kurtarmadı vs. falan buralara girmek istemiyorum. Ama bir insanın mason olması müslümanlar için çok şey ifade eder. Çünkü masonluk satanizm mezhebi gibi birşeydir. Burada detaya giremeyeceğim konu çok çok uzar, yaratılışa falan değinmem gerek...
  O dönemdeki solizm ekolünden gelen bütün diktatörler de masondur. Stalin, Lenin vs... Hepsi de ilginç şekilde yahudi asıllıdır. Mustafa Kemal'in sabetay zevinin büyük bir hayranı destekçisiyim, onun soyundan geliyorum diye sözü var. Lenin'in yedi ceddi yahudi. Stalin kendi yahudi olmasa bile evlendiği 3 eşi de yahudi. Hepsi de 33 deree mason. İşin ilginç tarafı sol görüşe en ters olanlar da sermayeci faşist rejimi destekleyen yahudilerdir.

  Daha da derine inersek, Karl Marx'ın Rotschild ailesi ile kan bağı vardır, kendisi 33 derece masondur ve Nathan Mayer Rotschild'in Marx'a verdiği 2 adet çek şu an İngiltere'de British Museum'da saklanmaktadır. Balık baştan kokuyor... Bu ideoloji ve bu diktatörler milletlere benliğini hürriyetini kazandırmak için değil onları sömürmek, istenilen kıvama getirmek için ayarlanmıştır. Bunları senin sol görüşe karşı hafif bir sempatin olduğunu sezdiğim için yazdım. Daha yazılacak çizilecek tonla şey var da şu an doğaçlama olarak yazdım. İsteyene her türlü sorusuna cevap verebilirim biiznillah.

  Son olarak resimdeki heykeller hakkında Mustafa Kemal'in hiçbir bilgisi olmadığı konusunda kesinkes eminim. Cumhuriyet tarihi boyunca ilginçtir, Türkçülük yapan hiçkimse yoktur ki Türk olsun...

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. ve hocam ateizm için de yazım var http://flyingblackbirds.blogspot.com/2012/12/ateizme-ozenme.html

  bakabilirsin :)

  YanıtlaSil
 5. Her neyse hocam yorumun ıcın oncelıkle çok çok teşekkür ederim
  benim için bu yorumlar cok önemlidir. Bu yazımda kanıttan cok fikir yoluyla girdim açıkcası böyle bir yorumda bekliyordum. Burda yazdıklarının çoğunu biliyordum bazı bilmediğim şeyler varmıs onları söylediğin için teşekkür ederim.

  Atatürk konusunda burda dini ile yargılayanlar ıcın kısaca belirttim Fakat bu dediğimi unutma ''hiçbirşey için kesin olarak konuşma '' bende çok araştırma yaptım her ne kadar mason olacagına kadar bılgı varsa da olmıyacagına daır bılgıler de var saygı duyarım

  ''Kısaca şunu sorarım size Atatürk mason muydu? Eğer mason olsaydı ? yada gerçekten masonsa bize bir zararı oldu mu ? Siz suan en iyi yabancı grupları dinlerken onların mason hristiyan veya herhangi bir din , ırk ayrımcılığı yapıyormusunuz ? Özgürlük yolundaki en büyük insanlardan biri ''Ernesto Che Guevara'' Siz bu adamı savunurken yaptığı işlerle mi ? yoksa dinine bakarak bu müslüman değil diyerek ön yargıyla bakıyorsunuz. Bakın Bir insanın hangi dini savunduğu sizi hiç mi hiç ilgilendirmez öbürkü yaşamında o kişiyi ilgilendirir sizi değil. O yüzden kişinin dini değil, Yaptıkları önemlidir''

  Bu sadece atatürk için değil dini bahane ederek insan karalamaları içindi Ateizm konusunda ben çok kafa yordum yeri geldi hadis gösterdim fakat boş bir beyine daha doğrusu cahile ne anlatırsan anlat bildiğinden vazgeçmiyecektir.

  Burda hiç bir araştırma yapmadan sorgulamadan iş yapan bir koyun bir millet var ne görürse direk o yere yapıştırır o yüzden de böyle bir ciddi konuda açıkcası kanıtlarla gırmedım çünkü yanlış olsa bile doğru olarak kabul edenler olacaktır.

  Zamanı gelince uzun uzun yazmayı düşünüyorum gerçek kanıtlar ile yorumlar ile Fakat bir yönden de çekiniyor değilim.

  Aslında sol görüşlerimi buraya yansıtmak istemiyorum siyaset blogu değil ama yavaş yavaş bu akp yüzünden illuminati yerine bizim amerika sempatizyanı kaymayı dusunüyürum Lenin konusunda kesinlikle haklısın bizim dh de onları savunanlar var hatta gruplar bile görmüşssündür

  Son resim için haklısın onda ağzımı acamam :) eğer vaktim olursa atatürk konusunda yazı yazıcam emin olabilirsiniz.

  YanıtlaSil